Kuidas mängides targaks saada?

Einstein3000 #001

Aitäh huvi eest, selleks korraks on registreerumine lõppenud

Julge muutuda paremaks lapsevanemaks!

Alates novembrist hakkab Insplay iga kuu produtseerima oma arengust ja kasvamisest huvitatud lapsevanematele saadet Einstein3000. Igal saatel on üks põnev ja hariv peateema, kaks üksteise vaateid täiendavat põhikülalist ja üks inspireeriv ad hoc üllatuskülaline. Saadet juhib Insplay tegevjuht Andres Sirel, sündmus kantakse üle e-kanalitesse.

Teekond paremaks lapsevanemaks algab soovist areneda ja julgusest muutuda. Sellepärast on avasaate teema mänguline areng ja õppimine, sealhulgas lapsevanemate õppimisvõime ja elukestev õpe.

Saates tuleb jutuks

  • Laste ja noorte õpimotivatsioon

  • Kuidas mängulisus toetab õppimist ja huvi õppimise vastu?

  • Mängulisuse olulisusest ajukoore arenemisel ja ka täiskasvanuna vaimses ja intellektuaalses vormis püsimisel

  • Kuidas mängulisus mõjutab meid kui lapsevanemaid?


Üritusest osalejatel on võimalik esitada saatekülalistele küsimusi sündmusele registreerumise vormis. Registreerunutele saadetakse sündmuse meeldetuletused ja link otseetriga liitumiseks.

Kristjan Port
Kristjan Port / esineja
Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor
Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor Kristjan Port on kirglik dopinguvastane ja ausa mängu ja ausa teaduse eest võitleja. Mitmekülgne Kristjan Port on avalikkusele tuntud teaduse populariseerija ja Raadio 2 tehnoloogiaguru. Kristjan esindab mõistuse häält ja teaduspõhist analüüsi ja on uhuutajate õudusunenägu. Kristjanis on ühendatud MATIK/STEAM väärtused, teadusest ja tehnoloogiast rääkides oskab tuua välja praktilist ja mõistetavat kasu. Kristjan on öelnud, et targad ja liikumist harrastavad inimesed elavad kauem. See on ka üks hea põhjus pideval, elukestval õppimise lainel olemiseks.
Aivar Haller
Aivar Haller / esineja
Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige
Eesti Lastevanemate Liidu juhatuse liige, Euroopa Lastevanemate Liidu juhatuse liige ja haridusvaldkonna asepresident, ettevõtja, koolitaja ja mentor Aivar Haller on öelnud: “Unistamine ja mängimine ei lõppe vanaks jäämise tõttu. Vastupidi – me jääme vanaks, kuna lõpetame unistamise ja mängu.” Aivar on Tallinna waldorfkooli üks rajajatest. “Waldorfkooli kõige olulisemaks eripäraks on see, et kooli võetakse vastu mitte laps, vaid terve pere,” rõhutab Aivar, kes peab väga oluliseks lapsevanemate aktiivset panust oma laste isikupära väljakujunemiseks, et kool ei toodaks nende lastest ühetaolisi mutrikesi. “Laste võimeks kujundatud anded on meie rahvuslik rikkus,” on Aivar Haller öelnud.
Andres Sirel
Andres Sirel / saatejuht
Insplay tegevjuht
Andres on kiire elustiiliga kahe tütre isa, elukestev õppija ja parandamatu optimist. Andres töötas üksteist aastat Microsoftis, kus alustas Microsofti tehnoloogiaevengelistina. Viimastel aastatel juhtis Andres Malaisias Windowsi ja seadmete äriüksust. Andres naases mõned aastad tagasi Eestisse arendama isa poolt 30 aastat tagasi asutatud pereettevõtet Insplay. Ta on üks neid õnnelikke, kelle jaoks on töö ühtlasi ka hobi. “Me kõik kipume vahel võtma elu liiga tõsiselt,” ütleb Andres, kelle missioon on aidata teistel saada parem kontakt iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga. “Soovime uue otsestuudio formaadiga erineda teistest taskumeedia pakkujatest, pakkudes helile lisaks ka pilti ja põnevat ad hoc vaheklippi. Saate-sündmuse juhtimine ja modereerimine on mulle põnev väljakutse.”
Toimumisaeg
kolmapäev
17. november 2021
18:00 19:30 Europe/Tallinn
Asukoht

Nutika Vanema Klubi

--Nutika Vanema Klubi--
andres@nutikasvanem.ee
Korraldaja

Nutika Vanema Klubi

andres@nutikasvanem.ee
JAGA

Aita levitada sõna ja jaga arvamust selle sündmuse kohta.

Insplay toodab iga kuu oma arengust ja kasvamisest huvitatud lapsevanematele saadet Einstein3000. Igal saatel on üks põnev ja hariv peateema, kaks üksteise vaateid täiendavat põhikülalist ja üks inspireeriv vaheklipp üllatuskülalisega. Saadet juhib Insplay tegevjuht Andres Sirel, sündmus kantakse üle e-kanalisse.